Kohtumise algus oli Levadiale suurepärane. Kolmandal minutil viis kodutiimi juhtima Zakaria Begliarašvili, üheksandal minutil suurendas eduseisu Ernest Agyiri.

72. minutil realiseeris Marko Putincanin penalti ja Levadia juhtis juba 3:0. Mängu lõpp läks Eesti klubil aga natuke käest ära.

74. minutil vähendas Maurico Fernandez kaotusseisu ja kolmandal lisaminutil sai Levadia kapten Brent Lepistu teise kollase kaardi. Kordusmäng jääb tal seega vahele.

Statistika:

FCI Levadia (rohelises) - St Joseph's.

Kordusmäng peetakse nädala pärast Gibraltaril. Paari võitjat ootab teises eeringis Iirimaa klubi Duldalk FC või Walesi meeskond Newtown FC.

FCI Levadia poolel kandis täna mängukeeldu Bogdan Vaštšuk, vigatuse tõttu jäi kõrvale Igor Zurahhovski.

St Joseph's sai Gibraltari liigas lõppenud hooajal pronksi. Riigi meistriks on klubi tulnud korra, 1996. aastal. Kohaliku karikasarja on Levadia tänane vastane võitnud kümme korda.