A. Le Coq Arenal mänginud Flora võitis kohtumise 2:0. Mängu mõlemad väravad lõi Rauno Sappinen. 75. minutil sündinud esimesele väravale andis suurepärase söödu Martin Miller. Lõppseisu vormistas Sappinen 89. minutil, resultatiivse söödu sai kirja Marco Lukka.

Hibernians oli Flora esimeseks väravaks juba arvulises vähemuses, sest minut varem teenis teise kollase kaardi Sergio Raphael dos Anjos. Esimese kollase kaardi teenis brasiillane kõigest kuus minutit varem.

Korduskohtumine peetakse 13. juulil Maltal.

STATISTIKA:

Eurosarjades mängivad Eesti klubidest sel aastal veel FCI Levadia ja Paide Linnameeskond. Nemad alustavad neljapäeval Konverentsiliiga esimesest eelringist. Levadia mängib Gibraltari tiimiga St Joseph’s ja Paide poolakate Śląsk Wrocławiga.