Medvedev ja Hurkacz alustasid kohtumist esmaspäeval, kuid see jäeti vihma tõttu pooleli. Venelane Medvedev juhtis selleks hetkes settidega 2:1 (6:2, 6:7 (2), 6:3), kuid oli neljandas setis maas 3:4. Teisipäeval jätkunud kohtumises võitis poolakas neljanda seti 6:4. Otsustava viienda kallutas maailma 18. reket enda kasuks 6:3. Kokku kestis kohtumine kolm tundi ja seitse minutit.

Esmakordselt suure slämmi turniiril kaheksa parema sekka jõudnud Hurkaczi ootab veerandfinaalis ees Wimbledoni kaheksakordne võitja Roger Federer. "Ta on nii paljusid inimesi inspireerinud," sõnas poolakas tulevase vastase kohta. "Sellest tuleb lõbus kohtumine, loodan siiski (publikult) veidi tuge ka saada."

Meeste üksikmängus on kõik veerandfinaalid kavas kolmapäeval. Federeri ja Hurkaczi vahelise kohtumise võitjat ootab poolfinaalis ees kas Matteo Berrettini (ATP 9.) või Felix Auger-Aliassime (ATP 19.).

Ülejäänud veerandfinaalpaarid moodustavad Novak Djokovic (ATP 1.) - Marton Fucsovics (ATP 48.) ja Karen Hatšanov (ATP 29.) - Denis Shapovalov (ATP 12.).