Legion alistas võõrsil 2:0 Tartu Tammeka. Legionile tõid võidu Kirill Nesterovi (49. minut) ja Pavel Domovi (63. minut) tabamused. Kui Legionile oli see viimase viie mänguga juba kolmandaks võiduks, siis Tammeka jaoks jätkus nukker seeria. Tartu klubi pole nüüdseks Premium liigas juba 12 mängu jäjrest võitu teeninud.

Õhtuses kohtumises sai Pärnu Vaprus kodus 2:1 jagu Narva Transist.

3. minutil viis Enrico Veensalu pärnakad juhtima. 36. minutil duubeldas Anton Krutogolov penaltist võõrustajate eduseisu. Roman Nesterovski lõi 84. minutil Transi poolelt ühe värava tagasi, kuid enamat külalised ei suutnud.

Hooaja kolmanda võidu teeninud Pärnu kerkis tabelis kaheksandaks, olles kogunud 11 punkti. Tammeka langes üheksa punktiga viimaseks. Legion hoiab 23 silmaga viiendat kohta, Trans jääb neist maha kuue punktiga.