Argentiina domineeris selgelt tervet kohtumist. Neil oli kokku 21 lööki, mis on peatreeneri Lionel Scaloni ajastu rekord. Väravalukud avanesid 40. minutil kui pärast väravavahi väljasööstu jäi värav tühjaks ja Rodrigo De Paulil tuli pall lihtsalt tühja võrku suunata. 84. minutil tasus ära Argentiina kõrge press ning värava sai kirja Lautaro Martinez.

Viimase tabamuse eest hoolitses mõlemale esimesele väravale resultatiivse söödu andnud Lionel Messi. Karistuslöök kastist mõned sentimeetrid väljas maandus tõrjumatult paremas ristnurgas. Messi on turniiril esimene nii väravate kui ka resultatiivsete söötude arvestuses. Argentiina on kaotuseta püsinud juba 18 mängu.

Teises veerandfinaalis jäi mäng pärast normaalaega Columbia ja Uruguay vahel 0:0 viiki. Penaltiseerias tõusis kangelaseks Columbia väravavaht David Ospina, kes tõrjus kaks Uruguay penaltit.

Poolfinaalid peetakse järgmisel nädalavahetusel. Kokku lähevad Brasiilia-Peruu ning Argentiina-Columbia.