Brasiilia alistas veerandfinaalis 1:0 Tšiili. Kohtumise ainsa värava lõi poolajal vahetusest sekkunud Lucas Paqueta kohe 46. minutil. Kaks minutit hiljem jäi Brasiilia arvulisse vähemusse, sest punase kaardi teenis Gabriel Jesus. Tšiili jõudis 62. minutil ka väravani, kuid Eduardo Vargase tabamuse tühistas VAR suluseisu tõttu.

Brasiiliat ootab poolfinaalis ees Peruu. Peruu läks vastamisi Paraguayga, normaalaeg lõppes 3:3 viigiseisul. Avapoolajal paistis igal rindel silma paraguaylaste kaitsja Gustavo Gomez. Gomez viis 11. minutil Paraguay juhtima, kuid sai 21. minutil kirja omavärava. Avapoolaja lõpus sai ta veel kaks kollast kaarti ehk mees saadeti varakult platsilt minema. Peruu võitis avapoolaja 2:1, 40. minutil oli täpne Gianluca Lapadula.

Junior Alonso viigistas 54. minutil seisu. Yoshimar Yotun viis 80. minutil taas Peruu juhtima, aga Gabriel Avalosi tabamus 90. minutil tähendas, et ees ootas lisaaeg. Ka Peruu lõpetas normaalaja kümnekesi, sest 85. minutil teenis teise kollase kaardi Andre Carrillo.

Lisaajal rohkem väravaid ei nähtud ehk võitja selgitamiseks läks tarvis penaltiseeriat. Penaltites jäi 4:3 peale Peruu.

Teised kaks poolfinalisti selgitavad Argentina ja Ecuador ning Uruguay ja Colombia.