33-aastane kogenud ääremängija jaoks saab see olema neljas järjestikune ja kokku kuues hooaeg Kalev/Cramos.

Tallinnas sündinud 197 cm pikkune Kurbas kasvas üles Tiit Soku korvpallikoolist ja alustas kõrgliigakarjääri 2005. aastal Noortekoondis/Audenteses. Aastatel 2006-08 kuulus ta Triobet/Dalkia ridadesse, kus kahe hooajaga mängis ennast Kalev/Cramo huviorbiiti.

Esimene käimine Kalev/Cramo ridades jäi kahe hooaja pikkuseks ning aastal 2009 võitis ta koos tiimiga ka oma esimese Eesti meistritiitli. Seejärel siirdus ääremängija Kalevi tolleaegse suurima konkurendi Tartu Rocki ridadesse, kus ta pallis aastatel 2010-16.

Seejärel algas parimasse mängijaikka jõudnud Kurbase jaoks kahe aasta pikkune välisklubide faas, kus esmalt sai ta ennast proovile panna Rootsi kõrgliigas (Södertälje Kings), siis võita Slovakkia meistritiitli (Levice) ja kogeda võõrleegionäri raskusi Poolas (Gliwice).

2018. aastal naasis Kurbas kodulinna ja tõmbas taas selga Kalevi särgi, mida kannab ka algaval hooajal 2021/22.

Kurbase puhul on tegemist mitmekülgse mängijaga, kes aitab treeneril vajadusel vabalt täita auke positsioonidel 2-4. Viimastel hooaegadel on endise Eesti koondislase roll päris mitmel korral just hooaja otsustavates faasides põhimängijate traumade tõttu ootamatult tõusnud.

Paf Eesti-Läti liiga võidu ja Eesti meistritiitliga lõppenud hooajal kogus Kurbas kahe naaberriigi ühises liigas 24 kohtumisega keskmiselt 16,6 minutit, 6,3 punkti, 3,3 lauapalli ja 1,1 resultatiivset söötu. Eestikatel oli tema roll suurem ja numbrid 7 mänguga keskmiselt 24 minutit, 8,4 punkti, 2,9 lauapalli ja 1,1 söötu.

Kümmekond päeva tagasi teatas Cramo, et võistkonna eesotsas jätkavad ka tuleval hooajal peatreener Roberts Štelmahers, keda abistavad jätkuvalt Indrek Reinbok ja Akselis Vairogs.