34-aastasest argentiinlasest saab kolmapäeval vabaagent, sest homsega lõppeb Messi praegune leping Barcelonaga. Kui nädalapäevad tagasi kirjutati rahvusvahelises meedias, et klubi peab Messi tiimiga läbirääkimisi, kuid Barcelona pole veel lepingut pakkunud, siis viimaste teadete kohaselt on uus kontraht juba lähedal.

"Barcelona juhatus ja Messi tiim on enesekindlad, et saavad 2023. aasta juunini kehtivast lepingust järgmise nädala jooksul teada anda," kirjutas Romano. "Mõlemad osapooled töötavad selle nimel, et viimased detailid paika panna. Seejärel saavad nad uue lepingu välja hõigata."

Messi ise viibib hetkel Argentina koondisega Brasiilias, kus on käimas Copa America ehk Lõuna-Ameerika jalgpalli meistrivõistlused. Argentina on jõudnud suurturniiril veerandfinaali, kus ees ootab Ecuador.

Goal.com kirjutas möödunud nädalal, et Messi jaoks pole esmatähtis uue lepingu puhul kõrge palk. Argentiinlase jaoks on hoopis olulisem, et Barcelona suudab tema ümber ehitada tugeva ja konkurentsivõimelise meeskonna, kes suudaks jätkuvalt tiitlite eest võidelda.

Barcelona võitis möödunud hooajal Copa del Rey, kuid jäi Hispaania kõrgliigas kolmandaks ning langes Meistrite Liigas konkurentsist kaheksandikfinaalis.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid