Argentina juhtis 42. minutiks 3:0. Alejandro Gomez viis Messi söödust 6. minutil argentiinlased ette. 33. minutil realiseeris Messi penalti ning kümmekond minutit hiljem lõi argentiinlane juba teise värava.

60. minutil lõi Erwin Saavedra ühe värava küll tagasi, kuid viimane sõna jäi argentiinlastele. 5 minutit hiljem vormistas 4:1 lõppseisu Lautaro Martinez.

Messi tegi ühtlasi ajalugu, kui ta sai Argentina koondise eest kirja rekordilise 148. kohtumise. Seni jagas ta 147 mänguga rekordit endise tiimikaaslase Javier Mascheranoga.

Teises A-alagrupi kohtumises võitis Uruguay 1:0 Paraguayd. Kohtumise ainsa värava lõi 21. minutil penaltist Edinson Cavani.

Copa Americal jätkatakse veerandfinaalidega. Argentina kohtub kaheksa parema seas Ecuadoriga, Uruguay Colombiaga. Teistes veerandfinaalides on vastamisi Brasiilia ja Tšiili ning Peruu ja Paraguay.