Viimastel aastatel erinevate vigastustega maadelnud 34-aastasel Murrayl oli hea võimalus kohtumisega ka varem ühele poole saada, kuid ta ei suutnud kolmandas setis lõpule viia 5:0 eduseisu, kaotades sellest hetkest seitse geimi järjest.

Kokku 17 serviässa löönud Murray tegi 37 äralööki ja 33 lihtviga, Basilašvilil kogunes 5 ässa, 6 topeltviga, 32 äralööki ja 59 lihtviga. 14-st murdepallist realiseeris Murray 8, Basilašvili 10-st 5.

Kõnekad on ka matši jooksul läbitud meetrid, mis Basilašvilil olid 6042 ja Murrayl 6752 ehk šotlane läbis grusiinist 710 meetrit väljakul rohkem. Kõikidest punktidest võitis Murray 138, Basilašvili 115.

Teises ringis peaks Murray, kui ta tänasest raskest matšist ära taastub, saama lihtsama mängu, sest vastane on tulemas täna pimeduse tõttu pooleli jäänud kohtumisest sakslase Oscar Otte (ATP 151.) ja prantslase Arthur Rinderknechi (ATP 109.) vahel. Mõlemad mehed on pidanud juba ka kvalifikatisioonimatše ning nende mäng jäi pooleli viienda seti 9:9 seisult - lõpuni on vaja mängida juba 3 tundi ja 39 minutit kestnud kohtumine.

Wimbledoni otsustav sett mängitakse pärast 6:6 kahe geimi võiduni või kui võitjat varem selgitada ei suudeta, järgneb 12:12 peal kiire lõppmäng.