Esimest korda toimusid 5 vs. 5 etapid mullu, kui uue formaadiga pakuti lisaks rahvaliigale võimalust mängida jalgpalli pingevabalt koos oma sõpruskonnaga. Sel aastal toimub avaetapp 10. juulil Pärnu Rannastaadioni harjutusväljakul algusega kell 14.00. Teine etapp on kavas 21. augustil Tallinnas Sportland Arenal ning kolmas etapp peetakse samal väljakul 5. septembril.

„Loodame pärast keerulist koroonaaega pakkuda huvilistele võimalust jalgpalli mängida ja nautida. Esialgu on plaanis pidada 3 etappi ning seejärel vaatame jooksvalt vastavalt huvile, kas saame ehk sügisel korraldada veel mõne turniiri,” lausus rahvajalgpalli osakonna juhataja Teet Allas.

Võistkonnad saavad etappidele registreerida alates 2 nädalat enne iga turniiri algust, edastades meiliaadressile rahvajalgpall@jalgpall.ee võistkonna nime ja kontaktandmed.

Võistlustel saavad osaleda mängijad, kes on sündinud 2005. aastal või varem. Võistkonda ei ole lubatud üles anda 2021. aasta hooajal täiskasvanute meistrivõistlustel, Rahvaliiga A tasandil ja/või voorte võistluste U19 ja U17 Eliitliigas üles antud mängijaid. Igale etapile pääseb maksimaalselt kaheksa mees- ja naiskonda. Võistluste juhendi leiab Eesti Jalgpalli Liidu kodulehelt.