Philadelphia 76ersiga madistav Hawks võitis seeria viienda mängu 109:106. Seejuures valitses suuremat osa kohtumist 76ers, juhtides kolmandal veerandajal koguni 26 punktiga. Atlanta klubi tegi võimsa lõpuspordi, visates kohtumise viimase 14 minutiga 46 punkti vastaste 19 vastu.

Trae Young viskas võitjate kasuks 39 punkti. John Collins kogus 19 silma ja 11 lauapalli. Danilo Gallinari lisas 16 punkti. 76ersi poolelt säras Joel Embiid 37 ja Seth Curry 36 punktiga. Embiid kogus veel 13 lauapalli.

Hawks juhib nelja võiduni peetavat seeriat 3:2.

Läänekonverentsi poolfinaalis pidasid viienda mängu maha Los Angeles Clippers ja Utah Jazz. Võõrsil mänginud Clippers võitis tasavägise matši 119:111 (36:37, 24:28, 32:18, 27:28).

Paul George viskas üleplatsimehena 37 punkti ja noppis 16 lauapalli. Marcus Morris Sr lisas 25 ja Reggie Jackson 22 punkti. Jazzi poolelt vastas Bojan Bogdanovic 32 punkti. Donovan Mitchell kogus 21 punkti, Rudy Gobert sai kirja kaksikduubli (17 punkti, 10 lauapalli).

Clippers pidi hakkama saama võistkonna liidri Kawhi Leonardita, kes tegi seeria neljandas mängus liiga põlvele. Kui tõsine ameeriklase vigastus on, pole teada, ent viiendaks mänguks teda üles ei antud. USA meediast tulevate teadete kohaselt võis Kawhi vigastada põlvesidemeid.

Ka Clippers juhib seeriat 3:2. Läänekonverentsi finaalis on koht olemas Phoenix Sunsi, kui 4:0 alistati Denver Nuggets. Idas selgitavad teise finalisti Milwaukee Bucks ja Brooklyn Nets. Nets juhib seeriat 3:2.