Marcus Morris lisas võitjate kontosse 24 silma, tabades kuuest kaugviskest viis. Donovan Mitchell viskas Jazzi parimana 37 punkti ja tõusis esimeseks mängijaks pärast Stephen Curry`t, kes on visanud kuues järjestikuses play-offi mängus vähemalt 30 punkti. Curry tegi seda 2019. aastal.

Clippers valitses mängu algusest peale, juhtides teisel veerandil korraks juba 51:22. Avapoolaeg kuulus neile 68:44.

Seitse minutit enne lõpuvilet oli Clippersi edu 105:85, kuid järgmise nelja minutiga suutis Jazz teha 17:7 vahespurdi. Enamaks külalised suutelised ei olnud. Hooaja parimaks kaitsjaks valitud Rudy Gobert oli hädas vigadega ning piirdus 31 minuti jooksul 11 punkti ja kaheksa lauapalliga.

Seeria viies mäng on kolmapäeval Salt Lake Citys.

Teises läinudöises mängus tuli Atlanta Hawks välja 18-punktilisest kaotusseisust ja alistas 103:100 Philadelphia 76ersi. Seeria on nüüd viigis 2:2. Trae Young viskas võitjate parimana 25 punkti ja jagas oma karjääri kõrgeimad 18 resultatiivset söötu.

Young tabas 6,6 sekundit enne lõppu kaks vabaviset, viies Hawksi 103:100 ette. Sixersi viimasel rünnakul eksis kaugviskel Seth Curry.

Seeria jätkub neljapäeval Philadelphias.