Noormeeste üksikmängus tuli võitjaks Tartu mängija Tauri Kilk, kes näitas terve turniiri vältel kindlat mängu. Poolfinaalis alistas Kilk juunioride edetabeli neljanda numbri inglase Ethan Rose 21:18, 16:21, 21:18. Finaalis kohtus eestlane Prantsusmaa mängija Sacha Levequega, selleski kohtumises läks vaja kolme geimi, võitjana väljus siiski Kilk. Eestlane alistas prantslase 21:18, 23:25, 21:16 ja krooniti turniiri võitjaks.

Neidude üksikmängus tuli võitjaks Catlyn Kruus, kes ei loovutanud turniiril vastastele geimigi. Finaalis läks Kruus vastamisi samuti Inglismaa mängija Lisa Curtiniga. Head mängu näidanud eestlanna alistas vastase pärast 30 minutilist mängu seisuga 21:17, 22:20.

Paarismängudes jäid 3.-4. kohta jagama nii meespaar Tauri Kilk ja Oskar Männik, kui ka naispaar Catlyn Kruus ja Ramona Üprus.