Erinevalt kahest eelmisest kohtumisest suutis Denver neljandas mängus Phoenixiga enam-vähem sammu pidada, aga väga põnevaks siiski ei läinud.

Võitjate resultatiivseim oli 36-aastane mängujuht Chris Paul, kes tabas väljakult 19 viskest 14 ja kogus 37 punkti. Temast 12 aastat noorem tagaliinipartner Devin Booker viskas 34 punkti.

Denveri kasuks viskas Will Barton 25 punkti, kolmandal veerandajal mängust eemaldatud Nikola Jokici arvele jäi 22 punkti ja 11 lauapalli.

Tänavu NBA põhihooaja kõige väärtuslikumaks mängijaks valitud Jokic ei suutnud pärast möödaviset emotsioone taltsutada ja ta äigas Phoenixi tagammängijale Cameron Payne'ile vastu nägu.

Jokici eemaldamine:

Denver - Phoenixi tipphetked:

Läänekonverentsi finaalis kohtub Suns kas Utah Jazzi või LA Clippersiga. Seda seeriat juhib 2:1 Jazz.

Idakonverentsi poolfinaalis võitis Milwaukee Bucks kodusaalis 107:96 Brooklyn Netsi ja viigistas seeria 2:2 peale.

Niigi James Hardenita mänginud Brooklyn jäi teisel veerandil ilma ka Kyrie Irvingust, kes vigastas hüppeliigest. Brooklyni suurest kolmikust jäi seega alles vaid Kevin Durant, kes viskas 28 punkti, aga domineerimisest oli asi kaugel.

Kodutiimi vedas 34 punkti ja 12 lauapalliga Giannis Antetokounmpo, Khris Middleton lisas 19 punkti ja 8 korvisöötu.