Merel olid täna Pärnus tugeva tuule olud, kuid erinevalt eilsest oli tegemist maatuulega 7-11 m/s. Laine oli madal ja vastutuuleotstel paadi liikumist eriti ei takistanud. Tuul oli loomult keerutav ja pagiline ning pilvede liikumise jälgimine oli purjetajatele täna oluline. Vaatamata tugevale tuulele oli meri täna turvaline ja kõik plaanis olnud neli võidusõitu said kenasti peetud.

Laser Radial klassis tõusis täna esikohale neljast sõidust kolm võitnud lätlanna Estere Kumpina (Riia Jahtklubi) 36 punktiga. Teisele kohale purjetas esimese kahe regatipäeva liider Elza Cibule (Riia Jahtklubi) 39 punktiga. Kolmandale kohale tõusis tänaste heade sõitudega Georg Ristal (Rein Ottosoni Purjespordikool) 48 punktiga. Naiste arvestuses tuli kolmandaks Mia Marin Lilienthal (Kalevi Jahtklubi). Noorte alla 19-aastaste purjetajate arvestuses võitis Elza Cibule Georg Ristali ja Kaspar Rausi (Rein Ottosoni Purjespordikool) ees.

Laser Standard klassis võitis regati Karl-Martin Rammo (Rein Ottosoni Purjespordikool / Tallinna Jahtklubi) täisedu 10 punktiga, kusjuures viimasesse sõitu ei olnud tarvis tal startida, sest võistlusseeria halvim sõit visatakse maha. Teiseks purjetas viimase sõidu võitja Martin Aruja (Rein Ottosoni Purjespordikool) 29 punktiga. Kolmandaks tuli Tavo Annus (Rein Ottosoni Purjespordikool) 38 punktiga. Noorte alla 21-aastaste purjetajate esikolmiku moodustasid lätlane Roberts Stals-Buls (SBA / Club 360), Evo Annus (Rein Ottosoni Purjespordikool) ja Silver Vahstein (Saaremaa Merispordi Selts).

Autasustamisel välja loositud Garmini spordikella võitis Trevor Nõmmik.