Teise koha saavutas leedukas Kristupas Petraitis hobusel Ivita, kolmandaks tulid Paul-Richard Argus ja Freedom. Kokku pääses 26 startinud sportlasest ümber hüpetele üheksa võistluspaari

Põhisõidule eelnenud väikse ringi tõusva raskusega jokkeriga parkuuri kõrgusel kuni 135 sentimeetrit võitis Paul-Richard Argus hobusel Jay-Z Bee. Teisele kohale sõitsid end Urmas Raag ja Carlos ning kolmandaks tulid Stanislav Teder ja Funky Blue.

Ka keskpäeval puhtusele ja kiirusele peetud 125 sentimeetri kõrguses sõidus kuulus esikolmik eestlastele. Esikohale tulid kindlat ja kiiret sõitu näidanud Janely Saar ja Ilsonne V Bareelhof. Teiseks sõitis end ligi neli sekundit aeglasema sõiduga finišiseerunud Karol-Kenneth Lootus hobusel Doraine des Peux. Kolmanda koha teenisid Anette Lepik ja Samurai’s Miracle.

Päeva alguses peetud 120 sentimeetri kõrguses kahefaasilises parkuuris oli parim lätlanna Katrina Asare hobusel Cipra. Teise koha saavutasid Catlin Vatsel ja Joie Le Vivre, kolmandaks tulid Liis Tishler ja Ilady.

Päeva esimeses parkuuris, kahefaasilises parkuuris kõrgusel 105 sentimeetrit saavutas võidu Anna Rastostsenkova hobusel Power Of Gold, kellele järgnesid Kristiin Sõõrumaa ja Orhidee ning kolmanda koha saavutanud Paul-Richard Argus ja Can I Hope Z.

Kokku stardib sel nädalavahetusel Maria talu ratsakeskuses ligi 200 sportlast Eestist, Lätist, Leedust, Soomest ja Norrast ligi 250 hobusel. Võistlus kulmineerub homme õhtul, kui peetakse grand prix sõit kõrgusel kuni 145 sentimeetrit.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid