Mullu M-Spordi põhisõitjana võistelnud Suninen teeb tänavu meeskonnas WRC autoga kaasa kuuel etapil. Keenia rallil pidanuks soomlane olema stardis Ford Fiesta Rally2 masinaga.

Wilson selgitas ralliportaalile DirtFish, et Sunineni ei võeta Keeniasse kaasa, sest muidu peab liiga palju mehaanikuid hiljem karantiinis istuma.

"Probleem on lihtsalt selles, et me ei saa Suurbritanniast rohkem inimesi Keeniasse võtta. Me vajame minimaalselt viit inimest, kes masina eest hoolitseks, kuid me ei saa endale lubada, et nad istuvad hiljem karantiinis. Meil pole see võimalik, sest me vajame neid tehases, et Rally Estonia jaoks masinaid ette valmistada," sõnas tiimijuht.

"Ütlen ausalt, et see on üks raskemaid aegu minu jaoks, kes ma olen 40 aastat selles äris kaasa löönud. Üritasime probleemile igakülgselt lahendust leida, kuid kahjuks ma kardan, et me ei saa Teemut kuidagi kaasa võtta," lisas Wilson.

Safari ralli sõidetakse kahe nädala pärast ehk 24.-27. juunini. Hooaja seitsmes etapp Rally Estonia peetakse 15.-18. juulini.