Starti on minemas ligi 70 võistlejat kuues masinaklassis, tiitli eest peetakse heitlust nii nelikveoliste, esi- kui tagaveolistel masinatel ja krosskartidel. Esimesel etapil osalevad ka eelmise hooaja Supercar, Super1600, Super1600 Juunior, Crosskart ja Crosskart Juunior klasside meistrid Arvo Kask, Janno Ligur, Martin Juga, Andre Kiil ning Joosep Ralf Nõgene. Touringcar klassi valitsev meister Rommi Pukk ei jõudnud võistlusmasinat valmis ning liitub sarjaga teisel etapil, Missos.

Rallikross on ülipõnev autospordiala, mida sõidetakse segakattega (asfalt, kruus jms) ringrajal. Võisteldakse spetsiaalselt rallikrossiks ehitatud võimsate autodega, ühes masinaklassis on rajal ka viimasel ajal eriti populaarseks muutunud võistlusmasinad – krosskardid.

Võisteldakse ühisstardist, toimub kolm eelvooru, kus on korraga rajal 5–6 autot, seejärel poolfinaalid ja finaalid, kus osaleb korraga 6–9 osalejat. Rallikrossis selgitatakse etapi parimad ühe võistluspäeva jooksul ja kogu võistlus toimub pealtvaatajate silmade all. Adrenaliini jätkub nii rajale kui ka raja äärde.

Kes raja äärde sel korral ei jõua, saab alates poolfinaalidest võistlusele kaasa elada Delfi TV vahendusel.

Täpsem info ja ajakava www.estrx.eu