Avaringis oli Mäe suurelt üle Türgi maadlejast Aysegül Ozbegest ja teises ringis ka Londoni olümpiavõitjast Natalja Vorobjovast 3:1.

Sama vastase alistas 76 kg kaaluvate naiste hulgas heitlev Mäe ka aprillis Euroopa meistrivõistluste finaalis.

Poolfinaalis sai Mäe jagu ka Kõrgõsztani maadlejast Aiperi Medet Kyzyst, kes kahtedel eelmistel Aasia meistrivõistlustel tuli hõbemedalile.

Finaalis 2014. aasta maailmameistri ja tiitlivõistlustel kaheksa medalit võitnud sakslanna Aline Rotter Fockeni vastu jäi Epp Mäe passiivseks ega suutnud vastase kaitset murda. Esimesel perioodil sai Mäe passiivsuse eest hoiatuse ja kuna ta ei suutnud 30 sekundi jooksul võte teha, jäi 0 : 1 kaotusseisu.

Teisel perioodil oli passiivne vastane ja Mäel oli võimalus hea kaitsega matš võita, sest võrdse seisu korral on eelis viimase punkti teeninud maadlejal. Paraku murdis sakslanna Mäe matile, teenis 2 punkti ning matš lõppeski Rotter Fockeni võiduga 3 : 0.

Sellega on Tokyo olümpia eelsed võistlused läbi, kuid Tallinnas toimub enne mänge rahvusvaheline treeninglaager.