JAZZ – CLIPPERS

Clippersil läks Dallase alistamiseks vaja seitse mängu. See näitab, et Clippers on väga visa ja tuleb igasuguse rongi alt välja. Muidu alati kivinäoga Kawhi lasi viimases Dallase mängus isegi emotsioonidel paista, mis tähendab, et mees on sõiduvees ja ei anna kellelegi kerget võitu. Murekoht on korvialune, sest esimeses omavahelises mängus polnud Ibakat. Peab lisama, et ta eriti ei viitsigi sinna korvi alla minna. Cousinsi mänguminutid on aga kasinad ja Zubac ei vea vahel välja. Jazz on eesotsas Donovan Mitcheliga parajalt hirmutav sats, aga arvan, et siin paaris läheb veel põnevaks. Vaata mängude ja spordiennustuse kohta lähemalt OlyBet NBA portaalist.

SUNS – NUGGETS

See, mida Suns teeb, see on muidugi müstika! Chris Pauli taktikepp on kuldne ja Booker on endale juba Kobe Bryanti järgi saanud uue hüüdnime Baby Mamba. Phoenixi päike on see aasta kõrvetanud valusalt kõiki tiime ja võit Lakersi üle esimeses ringis tõstab ta igas järgnevas paaris juba favoriidirolli. Nuggets on sats, mis paneb alati playoff’ides kõigile kõvasti vastu, aga kuidagi alati jääb üks nüanss puudu, et kasvõi konverentsifinaali jõuda. Võib-olla Jokicile antud MVP tiitel lülitab selle puudoleva käigu sisse ja Sunsil saab jõud otsa. Pigem ennustan ikkagi Sunsi võitu. Vaata spordiennustuse statistikat juurde siin.

HAWKS – 76-ers

Paar, kus ilmselt võib kõike juhtuda! Hawks on Sunsi kõrval teine suurüllataja. Trae Youngi mängu on super vaadata. Vanasti keskkoolis olid korvpallimeeskonnas need, kes kossutrennis käisid ja siis alati see üks tüüp, kes lihtsalt oskas kõigist kõige paremini mängida. Trae Young on täpselt see mees. Arvan siiski, et Sixers võtab oma, sest nad on ehitatud selleks, et liikuda vähemalt konverentsifinaali.
Aga spordiennustuse hetkeseisul tasub jooksvalt silma peal hoida siin.

BUCKS – BROOKLYN

Kuigi Bucksis on hetke parima korvpalluri ümber koondatud väärikas sats, siis sarnaselt Jokici ja Nuggetsiga on neil see üks kruvi või seib puudu, et võidukalt lõpuni purjetada. Brooklyn on muidugi hetke parim võistkond NBA-s ja näeme, et edukalt kotitakse vastaseid ka ilma Hardenita, aga ka neil on olnud mõned mustad päevad. Ma ei näe, et keegi selle võistkonna vastu saab ja Brooklyn paneb sellel aastal kogu selle peo kinni.

OlyBet on NBA ametlik partner ning Eesti fännid saavad kõige parema info mängudest, spordiennustuse statistikast ning fännata oma panusega OlyBet NBA portaalis.

Tähelepanu, tegemist on hasartmänguga!