Vanameister Chris Paul kogus koduväljakul mänginud Sunsi eest 17 punkti ja 15 resultatiivset söötu, tegemata seejuures ühtegi pallikaotust. Devin Booker panustas võitu 18 punkti ja 10 lauapalli ning Deandre Ayton 16 silma ja 10 lauda.

NBA väärtuslikuma mängija tiitli pälvinud Nikola Jokic oli Nuggetsi parim 24 punkti ja 13 lauapalliga, kuid tema kaaslaste panus jättis selgelt soovida. Facundo Campazzo tabas mängust vaid ühe viske seitsmest ning piirdus 29 minuti jooksul kolme punkti, nelja lauapalli ja kahe resultatiivse sööduga.

Suns võitis avapoolaja kümne punktiga ning pääses kolmandal veerandil ette juba 86:67. Lõpuperioodil kasvas Phoenixi edu korraks ka 31 punktini. Kui Suns tabas kaugviskeid 47,4 %-ga (18/34), siis Nuggets näitas 32-protsendilist täpsust (14/43). Avaveerandil sai Denveri klubi 13-st kaugviskest sisse vaid ühe.

Seeria avamängu oli võitnud Suns 122:105. Kaks järgmist kohtumist peetakse Denveris.