Tegemist on Eesti meeste koondise aasta esimese mänguga kodumurul, kus minnakse jahtima Balti turniiri võitu. Eesti alistas turniiri avamängus Henri Anieri väravast 1:0 Leedu, karika võitmiseks tuleb ka viimane mäng lõunanaabrite vastu võita.

Pilet mängule maksab 15 ja sooduspilet 13 eurot, millele lisandub Piletilevi teenustasu. Sooduspilet kehtib 2003.–2014. aastal ja 1956. aastal või varem sündinutele koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal). 2015. aastal ja hiljem sündinute pilet maksab 5 eurot, millele lisandub Piletilevi teenustasu. Ratastooliga staadionile sisenemiseks palume ühendust võtta e-posti teel ylli@jalgpall.ee või telefonil 6117 075.

Eesti Jalgpalli Liit palub mõistvat suhtumist, sest mängule on lubatud koos osalejate ja korraldajatega kuni 1000 inimest, mistõttu ei pruugi kõigile huvilistele pääsmeid jätkuda.

Staadion avatakse neljapäeval kell 17, kohtumise avavile kõlab kell 19. Mängule müüakse piiratud koguses pääsmeid, staadioni istekohad on hajutatud. Tavapäraselt said enne avalikku müügi piiratud koguse pileteid soetada fänniühendused.

PEALTVAATAJA MEELESPEA

Võta kaasa isikut tõendav dokument, et seda vajadusel väravas koos piletiga näidata.
Näomaski kandmine on kohustlik kogu ürituse jooksul.
Ole varakult kohal, sest nii väldid järjekordi ja saad hoida turvalist distantsi teiste pealtvaatajatega.
Tule staadionile jala või jalgrattaga (avatud rattaparkla!). Autoga tulles varu aega ja arvesta, et staadioni läheduses on parkimiseks piiratud võimalused.
Riietu vastavalt ilmastikule. Jäta oma söök ja jook koju.
Piletite edasimüük (sh välisfännidele) või piletite kasutamine kommertseesmärkidel (sh loosimised vms) on ilma Eesti Jalgpalli Liidu nõusolekuta keelatud. Eesti Jalgpalli Liidul on õigus tühistada edasimüüdud piletite kehtivus.
Mängul on võimalik osaleda nendel, kes ei ole viimase 14 päeva jooksul andnud positiivset koroonaviiruse proovi. Kui sul on viimase 10 päeva jooksul olnud mõni koroonaviirusele viitav sümptom, näiteks palavik, kurguvalu, köha või nohu, samuti maitse- või lõhnataju kaotus, siis ei ole osalemine lubatud. Keelatud on osaleda, kui oled viimase 10 päeva jooksul puutunud kokku inimesega, kellel on diagnoositud või kahtlustatakse koroonaviirust.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid