Prantslased viis juhtima Antoine Griezmann, kes saatis 29. minutil kauni käärlöögiga palli võrku. Lõppseisu vormistas, Olivier Giroud, kes sahistas võrku 83. ja 90. minutil. Kohtumine ei möödunud Prantsusmaa jaoks siiski kadudeta.

Nimelt sai avapoolaja lõpus viga pärast kuueaastast pausi koondise juurde naasnud Karim Benzema. Madridi Reali ründaja tegi bulgaarlase Ivan Turitsoviga kokku põrgates liiga vasakule jalale. Benzema vahetati loetud minutid enne vaheaega Giroud' vastu pingile.

Kas Benzemat ootab ees ka vigastuspaus, pole hetkel teada. "Ta sai korraliku paugu vasaku põlve kohale vastu lihast," rääkis poolajal Prantsusmaa peatreener Didier Deschamps. "Me ei hakanud riske võtma. Meditsiiniline personal on praegu temaga."

Viimase kohtumise EM-i eel pidas ka Hispaania, mängides kodus Leeduga. Hispaanlased võitsid kohtumise 4:0. Jala said valgeks Hugo Guillamon, Brahim Diaz, Juan Miranda ja Javi Puado.