Zverev läks veerandfinaalis vastamisi hispaanlase Alejandro Davidovich Fokinaga (ATP 46.). Zverev võitis üks tund ja 38 minutit kestnud kohtumise 6:4, 6:1, 6:1. 24-aastane Zverev jõudis esmakordselt French Openil poolfinaali.

"Väga tore on poolfinaalis olla, kuid sinna jõudmine ei rahulda mind," vahendas BBC tennisisti sõnu. "Mängin hetkel päris hästi ning loodan seda jätkata ja poolfinaalis isegi paremini mängida."

Zverev kohtub poolfinaalis kas Stefanos Tsitsipasega (ATP 5.) või Daniil Medvedeviga (ATP 2.). Kreeklase ja venelase vaheline veerandfinaal algab teisipäeva õhtul kell 22.

Kolmapäeval mängitakse ülejäänud kaks veerandfinaali. Rafael Nadal kohtub Diego Schwartzmani ja Novak Djokovic Matteo Berrettiniga.