21-aastane Sanneh liitus Järvamaa esindusklubiga 2019. aasta alguses Gambia meistriliiga klubist Real de Banjul ning tegi kahel hooajal kaasa 55 Premium liiga mängus. Talvel siirdus Sanneh laenulepingu alusel Banikusse, kus osales viies Tšehhi meistriliiga mängus. Tänavuse hooaja lõpetas Ostrava meeskond Fortuna ligas 8. kohaga, teatab Paide meeskonna Facebooki lehekülg. Juuni alguses teenis Sanneh esmakordselt kutse ka Gambia A-koondisse.

Sanneh tänas Paide meeskonda meeldiva kogemuse eest. „Lahkun Paide Linnameeskonnast püstipäi ja väga tänulikult. Kui kaks aastat tagasi Paidega liitusin, olin poiss Gambiast, kuid nüüd liigun edasi mehena, kel oli rõõm olla osaline edukal teekonnal. Meil oli üheskoos palju positiivseid hetki – klubi ajaloos esmakordselt eurosarja kvalifitseerumine ja esimene medalikoht liigas."

"Soovin tänada klubi juhtkonda, toetajaid ja fänne, meeskonnakaaslasi ja eriti treenerite tiimi, sest nende usk ja toetus aitasid mul arengus jõuda uuele tasemele. Paide Linnameeskond areneb jätkuvalt ning ma olen täiesti kindel, et esimene tiitlivõit ei ole enam kaugel. Ütlen veelkord – AITÄH! Liigun küll jalgpallurina Paide Linnameeskonnast edasi, kuid jään alatiseks teie fänniks ning loodetavasti kohtume veel tulevikus!“

Spordidirektor Gert Kams: "Muhammed Sanneh on hea näide professionaalsest, sihikindlast ja õpihimulisest jalgpallurist. Tema karjäär nii Paide Linnameeskonnas kui ka Premium Liigas kulges väga loogilist rada pidi. Mo mängis ennast liiga parimate kaitsjate sekka juba esimesel hooajal ja teisel hooajal kinnitas oma kohta. Tšehhi laenule minek tuli Muhammedi jaoks õigel ajal, hooaja lõpus tõestas ta end liigamängudes ning nüüd on aeg end uues keskkonnas veelgi rohkem pildile mängida. Edu tegemistes Muhammed!"