Türgi mängis C-alagrupis, kaotades seal kuue mängu peale vaid kaks geimi Tšehhile. Kõik ülejäänud vastased - Portugal ja Valgevene - alistati kuivalt 3:0. Türgi võitis kõikide mängude peale 497 punkti ja kaotas 402.

Ka Eesti lõpetas alagrupiturniiri täiseduga, võites eile Liepajas 3:0 Lätit. Eesti loovutas Belgiale, Hispaaniale ja Lätile kokku 4 geimi, võites 538 ja kaotades 442 punkti.

Final Four tuniiri toimub 19. ja 20. juunil Belgias Kortrijkis. Eesti - Türgi poolfinaal algab kell 18. Kell 21 pannakse pall mängu Ukraina ja Belgia poolfinaalis. Sõltuvalt poolfinaali tulemusest mängib Eesti 20. juunil kell 18 pronksimatšis või kell 21 finaalis.

Eesti ja Türgi mängisid viimati 2019. aasta Euroopa liiga finaalturniiril Saku suurhallis, kui Eesti kaotas 1:3. Finaalmatšis olid türklased 3:0 üle Valgevenest.