Nardi, kes ITF-i juunioride edetabelis hoiab 36. kohta ning omab ka juba ATP edetabelikohta (702.), alistas elu esimest suure slämmi turniiri mänginud eestlase tunni ja 53 minutiga 7:5, 4:6, 6:0.

Avasetis murdis Patrick Mouratoglou akadeemias treeniv Lajal vastase servi kolmandas geimis, kuid loovutas enda pallingu kohe järgmises. Teise servi murde tegi itaallane avaseti lõpetuseks.

Teine sett algas Nardi servigeimi kaotusega, kuid vastumurre aitas tal viigistada 2:2. Seitsmendas geimis pärast 30:30 viigeeisu tegi Lajal ise servimurde, mis sillutas ka tee setivõiduni. Otsustavas setis kulges vaid üks geim 40:40 seisuni. Teise ringi pileti vormistas Nardi teise matšpalli realiseerimisega.

Lajal osaleb Roland Garrosi noorteturniiril ka paarismängus, kus tal on koos briti Jack Pinnington Jonesiga esimene asetus.