Kehakaalus -97 kg alistas Karelson veerandfinaalis ukrainlase Vladislav Drahantšuki ülekaalukalt 8:0. Ülekaaluka punktivõidu sai Karelson ka poolfinaalis, kui alistas seisuga 9:0 Moldova maadleja Rostislav Covali. Samuti kuulus finaal Karelsonile, 10:0 seisuga võitis Igor Annuse õpilane ungarlast Richard Mohli.

Teised Eesti juuniorid medalit ei saanud. Kehakaalus -60 kg võitis Sander Tagu avaringis seljavõiduga rumeenlast Adrian Savut ning poolfinaalis seljaga Portugali maadlejat Miguel Santost. Poolfinaalis kaotas Tagu punktidega 4:13 Iisraeli maadlejale Abere Fetenele. Pronksimatšis kaotas eestlane rumeenlasele Adrina Antonile 5:1 ning sai turniiril viienda koha.

Kehakaalus -67 kg võitis Remo Ojaste avaringis punktidega 7:4 bulgaarlast Radoslav Dimitrovit. Poolfinaalis kaotas Eesti maadleja moldovlasele Alexei Hahlovschile 0:3. Pronksimatšis kaotas Ojaste leedukale Vilius Savickasele 0:11 ning sai võistlustelt viienda koha

Kehakaalus -72 kg piirdus Robert Mhitarjan ühe matšiga, kui kaotas avaringis Leedu maadlejale Eimantas Vilimasele 2:8. Mhitarjani lõppkoht 11 maadleja seas oli seitsmes.

Kehakaalus -77 kg jõudis pronksimatši Robyn Paulberg. Esmalt alistas ta veerandfinaalis šveitslase Yanik Bucheri 6:3 ning seejärel kaotas poolfinaalis soomlasele Jonni Sarkkinenile 0:8. Medalimatšis vandus eestlane alla ungarlasele Krisztofer Kalnyile 2:6 ning sai viienda koha.

Kehakaalus -82 kg piirdus ühe matšiga Haapsalu noormees Robin Uspenski, kui kaotas avaringis ungarlasele Dominik Andrasile 4:5 ning sai turniirilt seitsmenda koha.

Robin Uspenski kaksikvend Kevin maadles kaal raskemas -87 kg. Alagrupis kaotas Kevin Uspenski 1:0 seisuga rumeenlasele Cosmin Mihalachele ning ukrainlasele Oleksandr Prõmatšenkole seisult 2:2 hüppeliigese vigastuse tõttu. Kevin Uspenski lõppkoht viies.

Raskekaalus -130 kg osales viis osalejat, mis tähendas, et Eerik Pank pidi kõigi oma vastastega läbi maadlema. Ainsa võidu sai Pank Iisraeli maadleja üle, mis tähendas talle neljandat kohta.