Samas sõidus tulid kolmandaks Rootsit esindanud Gunilla Byström ja Vectra. Tänane sõit oli kvalifikatsiooniks homme aset leidvale maailmakarika arvestuse muusikalisele vabakavale, mille tulemusel jagatakse sportlastele ka maailmakarika edetabelipunkte.

Grand prix’le järgnenud väikse ringi sõidus läks võit samuti Soome. Selle saavutasid tulemusega 71,029% Elisabet Ehrnrooth ja Machaco, kellele järgnes parima eestlasena Tiina Kuusmann hobusel Romantika tulemusega 67,101%. Kolmandaks sõitsid end Dalia Katinaite-Pranckeviciene ja Amica tulemusega 65,882%.

Päeva esimeses pooles peetud juunioride sõidus saavutas esikoha Soomet esindanud Pinja Järvinen hobusel Fahrenheit 44 tulemusega 67,843%. Teiseks sõitsid end Laurel Leisna ja Calendula, kelle saagiks kujunes 67,059%. Eestlastest pääses auhinnalisele viiendale kohale ka Emma Tuvi hobusega Sundorfs Redina-Dot tulemusega 60,951%.

Rahvusvahelises laste võistlusklassis olid parimad Maria Mägi ja Shampagna, kes kindlustasid omale võidu punktisummaga 76,8%. Teisele ja kolmandale kohale tulid Soomet esindanud Peppi Kokko ja Damasco Caniceira ning Gea Patricia Salminen ja Jebina van Vitikkala tulemustega vastavalt 75,350% ning 71,325%.

Päeva lõpetanud noorte ratsanike vanuseklassi rahvusvahelise võistluse võitsid Eerika Hakala ja American Beauty Soomest tulemusega 65,931%. Teiseks sõitsid end Helena Kaal ja Cassander tulemusega 64,363%. Kolmandale kohale jõudis tulemusega 62,696% Lia Lundstöm hobusel Quartus.

Täna tegid Pärnus oma esimesed stardid ka rakendisportlased. Keskmises rahvuslikus klassis saavutas esikoha Pille-Riin Viilup hobusega Ristik tulemusega 62,71kp. Madalamas rahvuslikus klassis juhivad Laura Rea ja Raja Teele tulemusega 60,27kp. Kõrgemas ponide klassis tegid esikohaväärilise soorituse Riina Rõa ja poni Pin Rock'S Poppius tulemusega 55,47kp. CHI-H1 kõrgemas klassis hoiavad esikohta Lätit esindanud Anda Pavlovska hobusel Kristals B tulemusega 53,98kp.

CHI Pärnu jätkub ka järgmisel nädalal ning 10.-13. juunil on starti oodata takistussõitjaid, kes võistlevad kõrgustel kuni 145 sentimeetrit.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid