Avasetti alustas paremini Kontaveit, kes murdis kohe poolatari esimese pallingu. Swiatek suutis mängu viigistada kaheksandas geimis ja sett läks kiiresse lõppmängu. Seal püsis mäng tasakaalus seisuni 2:2, mille järel poolatar sai kaks punkti järjest ja võitis lõpuks kiire lõppmängu 7:4.

Maailma üheksas reket alustas teist setti kohe murdega ning eestlannale enam võimalust ei andnudki. Poolatar võitis teise seti kuivalt 6:0.

Kontaveit lõi tund ja 24 minutit kestnud mängus neli ässa, tegi kolm topeltviga ja teenis kaks murdepalli, millest realiseeris ühe. Poolatar kasutas viiest murdevõimalusest ära neli. Äralöökidest sai Kontaveit 31 ja Swiatek 21 punkti, kuid lihtvigu tegi eestlanna 23 poolatari 12 vastu.

Kaheksandikfinaalis läheb Swiatek vastamisi noore ukrainlanna Martya Kostjuhiga (WTA 81.), kes alistas 6:2, 6:2 venelanna Varvara Gratševa.