Viimase veerandaja eel juhtis Dallas 77:73, kuid kohtumise lõpus ei suudetud pidurdada Clippersi liidrit Kawhi Leonardit. Leonard tõi võitjatele 45 punkti. Seejuures tabas ta 25-st väljakult tehtud viskest koguni 18 (sealhulgas kaugvisked üheksast viis). Leonardi arvele jäi veel 6 lauapalli ja 3 resultatiivset söötu.

Reggie Jackson lisas võitjate kontosse 25 punkti. Paul Goerge panustas omakorda 20 punkti, 13 lauapalli ja 6 resultatiivse sööduga.

Dallase edukaim oli Luka Doncic 29 punkti, 8 lauapalli ja 11 resultatiivse sööduga. Tim Hardaway juunior lisas 23 punkti. Läti äss Kristaps Porzingis piirdus 31 minuti jooksul 7 punkti ja 5 lauapalliga.

Seeria otsustav kohtumine peetakse pühapäeva õhtul. Võitjat ootab ees läänekonverentsi poolfinaal Utah Jazziga, kes alistas avaringis mängudega 4:1 Memphis Grizzliese.