Prantsusmaa alistas koduväljakul 3:0 Walesi. Skoori tegid Kylian Mbappe 35. minutil, Antoine Griezmann 48. minutil ja Ousmane Dembele 79. minutil. Prantslaste algkoosseisus jooksis väljakule ka Madridi Reali ründeäss Karim Benzema, kes kutsuti koondisesse kuue aasta pikkuse pausi järel.

Inglismaa alistas samal ajal koduväljakul 1:0 Austria. Kohtumise ainsa värava lõi Londoni Arsenali 19-aastane ääreründaja Bukayo Saka. Londoni Chelsea ja Manchester City mängumehed jäid sel korral veel mängust eemale.

Saksamaa leppis aga 1:1 viiki Taaniga. 48. minutil viis sakslased juhtima Florian Neuhaus. 71. minutil tõi tabloole viigi Yussuf Poulsen.

Holland leppis aga 2:2 viiki Šotimaaga. Hollandlaste mõlemad väravad lõi Memphis Depay, kelle 89. minuti tabamus päästiski neile viigi.