Kusjuures kõik oli peegelpildis - pühapäeval tuli Eesti välja 0:2 kaotusest, täna samamoodi Belgia. Esimesed geimid Eestile 25:18, 25:21, järgmised kaotati 21:25, 23:25, 13:15.

Kuna tegu oli kahe Kuldliiga turniiri vahele paigutatud mänguga, siis jagus mänguaega peaaegu kõigile. Näiteks käisid platsil kõik kolm sidemängijat: Renet Vanker mängis esimese, Robert Viiber teise ja kolmanda ja Markkus Keel neljanda ja viienda geimi. Eesti poolelt tõi Oliver Venno kolme geimiga 11 punkti (+7) ja Kristo Kollo neljaga samuti 11 (+1), üleväljameheks kerkis Belgia poolelt terve matši kaasa teinud Mathijs Kismet - 29 punkti (+15). 17-aastane Ferre Reggers lisas omalt poolt 15 silma.

Mõisa peale mängud algavad uuesti reedel, kui Lätis Liepajas peetakse Kuldliiga teine alagrupiturniir. Esimesel turniiril Tartus kõik kolm mängu võitnud Eesti kohtub reedel Hispaania, laupäeval Belgia ja pühapäeval Lätiga.

Naistele Hõbeliigas kaotus

Eesti rahvusnaiskond kaotas täna Zenicas Euroopa Hõbeliigas Portugalile 1:3 (26:24, 19:25, 19:25, 20:25). Avageimis suutsid Lorenzo Micelli hoolealused välja tulla 15:21 kaotusseisust, teistes geimides vastased end üllatada ei lasknud.

Kui uskuda mängu protokolli, siis tõi Liis Kullerkann 15 punkti (+12; rünnak 78%), Kristiine Miilen lisas 10 (+5) ja Kadi Kullerkann 8 (+2). Millegi pärast on protokollist puudu aga Kertu Laagi statistika, tema reale on dubleeritud libero Kristi Nõlvaku statistika. STATISTIKA

Eesti naiskond on võitnud neljast mängust kaks ja Portugal kolm. Õhtul kohtuvad kahe võiduga Bosnia ja Hertsegoviina ja võiduta Läti. Homme on meie naiskonna vastaseks Bosnia ja ülehomme Läti.