Päeva esimeses matšis läksid omavahel kokku tabeli kaks viimast Tammeka ja Pärnu.

Magnus Villota viis 34. minutil Pärnu juhtima. 59. minutil viigistas Igor Dudarev penaltist seisu. Kaks minutit hiljem viis Villota taas pärnakad ette, aga viimane sõna jäi võõrustajatele. Tammeka teenis kümmekond minutit enne kohtumise lõppu taas penalti. Võimaluse ära kasutanud Dudarev lõi ka kohtumise teise värava ja vormistas 2:2 lõppseisu.

Nõmme Kalju alistas õhtuses kohtumises võõrsil 2:0 Kuressaare. Kalju pani paremuse maksma teisel poolajal, kui 52. minutil oli täpne Andri Markovitš ja viis minutit hiljem Alex Matthias Tamm.

Kalju jätkab tabelis neljandal kohal, edu Legioni ees kasvas kuue punkti peale. Kuressaare hoiab kümne silmaga kaheksandat kohta. Tammeka ja Pärnu jätkavad vastavalt üheksandal ja kümnendal kohal.