Kanada tegi sotid selgeks juba esimese 12 minutiga, mille järel juhiti 4:0. Kanada eest olid täpsed Cole Perfetti, Andrew Mangiapane, Troy Stecher ja Adam Henrique. Teisel kolmandikul viskas Angelo Miceli ühe värava tagasi, aga Kanada poolelt vastasid Mangiapane ja Maxime Comtois. 7:1 lõppseisu vormistas Brandon Pirri kolmanda perioodi teises pooles.

MM-i kolme kaotusega alustanud Kanada on nüüdseks teeninud kolm võitu järjest. Üheksa punktiga on nad B-grupis viiendal kohal.

A-grupis sai Šveits kindla 6:0 võidu Valgevene üle. Võitjate poolelt olid täpsed Joel Vermin (2), Christoph Bertschy, Sven Andrighetto, Gregory Hofmann ja Fabrice Herzog.

Šveits tõusis 12 punktiga A-grupi liidriks. Ka Venemaal ja Slovakkial on 12 punkti, ent neil on ka üks mäng vähem peetud.

A-grupis lähevad kell 20.15 vastamisi Rootsi ja Slovakkia. B-grupis heitlevad samal ajal omavahel Soome ja Läti.