Kaks esimest geimi kuulusid belglastele, kes loovutasid mõlemas geimis Eestile 20 punkti. Kolmanda geimiga aga eestlaste mäng elavnes ning Cedric Enardi hoolealused võitsid kolmanda geimi 25:19. Neljanda geimi võitis Eesti 25:21 ja otsustava viienda geimi 18:16. Mängu lõpetas serviässaga Albert Hurt.

Eesti algkoosseisus jooksid väljakule Renet Vanker, Renee Teppan, Ardo Kreek, Timo Tammemaa, Märt Tammearu, Kristo Kollo ning libero Silver Maar.

Hästi sekkusid täna vahetusest Oliver Venno, Robert Viiber, Albert Hurt ja Andri Aganits. Eestlaste suurimaks skooritegijaks kerkiski otsustavatel hetkedel säranud (viiendas geimis rünnak 75%) Oliver Venno, kes kogus 23 punkti (+18). Märt Tammearu lisas 16 punkti (+12). Albert Hurt ja Timo Tammemaa tõid mõlemad 12 silma.

Belgia poolelt tõi kuulus Sam Deroo üleplatsimehena 24 punkti (+21). Tomas Rousseaux toetas teda 16 silmaga (+10).

Avavoorus alistas Eesti Hispaania 3:0 ning teises voorus sama tulemusega Läti. Eesti jätkab seega A-grupis ainsana täiseduga. Kuldliiga jätkub järgmisel nädalal, kui Lätis lähevad kõik koondised omavahel uuesti vastamisi. Teises tänases kohtumises võitis Hispaania 3:1 (26:24, 25:23, 19:25, 26:24) Lätit.

Naiste Hõbeliigas mängis Eesti naiskond Zenicas Lätiga ja võitis 3:0 (25:18, 25:22, 25:19). Esimese alagrupiturniiri järel hoiab Eesti naiskond teist kohta kahe võidu ja kuue punktiga.