Kerberist sai tunni ja 28 minutiga 6:2, 6:4 jagu kvalifikatsioonist põhitabelisse pääsenud 24-aastane ukrainlanna Anhelina Kalinina (WTA 139.).

WTA turniiridel Kalinina sel aastal osalenud ei ole. 2. mail võitis ta 60 000-dollarilise auhinnafondiga ITF-i turniiri Zagrebis ning aprilli keskel sama tugeva turniiri Portugalis Oeiras. Suurtel slämmidel on ta varem jõudnud teise ringi vaid 2018. aasta US Openil.

Kerber on French Openi kahekordne veerandfinalist (2012 ja 2018), Australian Openi ja US Openi võitja aastast 2016 ning Wimbledoni tšempion aastast 2018.

Kalinina ootab oma teise ringi vastast hetkel käimasolevast matšist ameeriklanna Danielle Collinsi (WTA 50.) ja hiinlanna Xiyu Wangi (WTA 145.) vahel. Collins võitis avaseti 6:2, kuid kaotas teise 4:6.

Turniiri alustas võidukalt üks suurfavoriite Naomi Osaka (WTA 2.), kes alistas rumeenlanna Patricia Maria Tigi (WTA 63.) tunni ja 48 minutiga 6:4, 7:6 (4). Jaapanlanna teise ringi vastane on samuti rumeenlanna Ana Bogdan (WTA 102.), kes sai 6:1, 6:3 võidu itaallanna Elisabetta Cocciaretto (WTA 113.) üle.