Kohtumine algas paremini Rootsi jaoks, kui avakolmandiku lõpuks juhtisid rootslased 2:0. Rootslaste eest said käe valgeks Andreas Wingerli ja Rickard Rakell. Kui teisel kolmandikul suutis Rootsi eduseisu hoida, siis viimasel perioodil enam mitte.

Juba viiendaks minutiks oli seis viigis 2:2, kui Tšehhi eest tegid skoori Jakub Vrana ning Jan Kovar. Kõigest kolm minutit hiljem viis Lukas Klok juba tšehhid 3:2 ette. Lõppseisu vormistas Jakub Flek mängu eelviimasel minutil.

Ühe võidu kõrvale kolmanda kaotuse teeninud Rootsi asub A-grupis kolme punktiga viimasel kohal. Võidukas Tšehhi tõusis neljandaks ehk viimasele veerandfinaali viivale kohale.

Alagrupis on veel jäänud kõigil mängida kolm kohtumist. Rootslaste võimalused veerandfinaali pääseda pole kustunud, kuid seis on nende jaoks muutumas üha keerulisemaks. Tasub meenutada, et viimati jäi Rootsi kaheksa parema seast MM-il välja 1937. aastal.

B-grupis alistas Soome samal ajal 3:0 Itaalia. Soomlastele tõid võidu Tony Sundi (2) ja Arttu Ruotsalaineni väravad.

Soome on B-grupis kümne punktiga liider. Ainsana punktideta olev Itaalia on alagrupis viimane.