Matt Tennyson viskas juba kohtumise esimesel minutil USA juhtima. Lätlased vastasid aga kiirelt, kui Miks Indrasis tõi viis minutit hiljem tabloole viiginumbrid.

Brian Boyle viis esimese perioodi keskel taas ameeriklased juhtima, kuid võõrustajatel oli jällegi kiire vastus olemas. Kõigest kaks minutit hiljem viigistas seisu Renars Krastenbergs.

Teise perioodi keskel pani USA siiski paremuse maksma. Trevor Moore'i ning Matthew Beniersi väravad tegid seisuks 4:2, millele lätlased enam vastata ei suutnud.

Ühe kaotuse kõrvale kolmanda võidu teeninud USA-l on B-grupis koos 9 punkti, mis annab neile Saksamaa järel teise koha. Läti hoiab kahe võidu ja kahe kaotusega viiendat kohta.

A-grupis purustas Šveits 8:1 Slovakkia. Šveitslaste eest said käe valgeks Raphael Diaz, Sven Andrighetto, Romain Loeffel (2), Gregory Hofmann (2), Timo Meier ja Philipp Kurashev. Slovakkia auvärava viskas Michal Kristof.

Õhtustes kohtumistes lähvad omavahel vastamisi Soome ja Itaalia (B-grupp) ning Rootsi ja Tšehhi (A-grupp).