Kõige ettearvamatum oli pealinna KPRFi Gazprom Ugrast tugevamaks osutumine neljas kohtumises (3–1). Tyumen, Norilsky Nickel ja Sinara (ka neljas mängus) mängisid aga oodatult üle vastavalt Dinamo (Samara), Novaya Generatsiya (Sõktõvkar) ning Torpedo (Nižni Novgorod).

Lähimal ajal jätkavad neli tugevaimat Parimatch Super League’i meeskonda oma rännakut riigi kõige tähtsamate minijalgpalli meistrivõistluste tiitli poole. Juhtfiguure – Norilsky Nickeli Evgeny Kuksevichit ja KPRFi Besik Zoidzet – võib julgelt nimetada poolfinaalstaadiumi vanadeks tegijateks, Tyumeni eestvedaja Nikolai Ivanov ületas aga veerandfinaali piiri esimest korda.

Norilsky Nickeli peatreener Evgeny Kuksevich jõudis järele Gazprom Ugra endisele peatreenerile Kakale oma hoolealuste eliitliiga play-off’i poolfinaali pääsemiste hulga poolest. Meenutame, et brasiillase juhtimisel võitsid ugralased hooaegadel 2012/13–2017/18 veerandfinaalseeria kuus korda. Kuksevichi juhtimisel ületas Novosibirski Sibiryak viis aastat järjepanu 1/4-finaali barjääri (hooaegadel 2013/14–2017/18), sel hooajal aga jõudis poolfinaali Norilsky Nickel.

Besik Zoidze juhitud meeskonnad pääsesid neljandat korda play-off’i poolfinaali, võites veerandfinaalseeria (Dina, KPRF). Gruusia spetsialist jagab nüüd selle näitaja osas kolmandat kohta Temur Alekberoviga, kelle hoolealused on samuti neljal korral poolfinaali pääsenud (Sibiryak, Dinamo).

Teist hooaega järjest on Evgeny Davletshin viinud Sinara poolfinaali. 2019/20. hooajal kaotasid Jekaterinburgi mängijad poolfinaalseeria ugralastele ja saavutasid võidu Tyumeni üle mängude seerias kolmanda koha eest.

Tyumeni peatreener Nikolai Ivanov on iseseisvat tööd alustanud alles sellest hooajast alates.

Poolfinaalide kohta veel

Pöörame tähelepanu, et Zoidzel pole treenerikarjääris ühtegi kaotatud poolfinaalseeriat:

2016/17. Dina – Gazprom Ugra (3–1)
2018/19. KPRF – Novaya Generatsiya (3–0)
2019/20. KPRF – Tyumen (3–0)

Kuksevichi hoolealused on pärast viit edukat võitu veerandfinaalides varem poolfinaalstaadiumi vaid korra läbinud:

2013/14. Sibiryak – Dina (2–3)
2014/15. Sibiryak – Gazprom Ugra (0–3)
2015/16. Sibiryak – Dinamo (0–3)
2016/17. Sibiryak – Dinamo (1–3)
2017/18. Sibiryak – Tyumen (3–1)

Igal juhul ootab fänne haarav meistrivõistluste lõpuetapp, mille tulemustel pääsevad Meistrite liigasse mõlemad finalistid!