Kohtumise skoori avas Villarreal 29. minutil. Karistuslöögist saatis terava palli Unitedi värava alla Dani Parejo. Õigel hetkel oli jaol Gerard Moreno, kes saatis mänguvahendi võrku.

Manchesteri klubi jõudis viigini 55. minutil. Marcus Rahsfordi kauglöök takerdus mängijatesse, kus korraks sai puute tehtud ka Scott McTominay. Lõpuks kukkus pall Edinson Cavani ette, kes selle ka võrku saatis. Korraks vaatas olukorra üle ka VAR, kuid värav jäi kindlalt jõusse.

Võitja saatus otsustati lõpuks penaltiseerias, kus 11:10 jäi peale Villarreal. Mõlemalt poolelt suutsid kõik kümme väljakumängijat penalti realiseerida ja seejärel oli väravavahtide kord. Villarreali puurilukk Geronimo Rulli saatis esmalt palli kindlalt ristnurka. Seejärel oli Unitedi hispaanlasest väravavahi David de Gea kord. Tema penalti jäi aga pehmeks ning Rulli tõi selle alt nurgast ära.