Lauris Darzins viis Läti 28. minutil Kasahstani vastu juhtima. 39. minutil suutis Aleksander Šin viigistada. 46. minutil läks Läti Rihards Bukartsi tabamusest taas ette, aga vaid 12 sekundit hiljem oli kodustatud kanadalasel Jesse Blackeril vastus olemas.

Lisaaeg väravaid ei toonud ja võitja saatuse otsustasid bullitid. Läti läks seerias 3:1 ette, aga siis vormistasid Kasahstani hokimehed kolm vastuseta tabamust.

Soome alustas MM-i raske võiduga. B-grupis alistati Atte Ohtamaa ja Iiro Pakarineni tabamustest 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) USA.

B-grupi tabeliseis:

A-grupis on kaks võitu saanud Venemaa. Reedel oldi 4:3 paremad Tšehhist ja täna pandi 7:1 (4:1, 1:0, 2:0) paika Suurbritannia. Tšehhi on seevastu suures hädas, sest kahest mängust on saadud kaks kaotust. Täna jäädi 2:5 (1:1, 0:2, 1:2) alla Šveitsile.