Mängu komissar Vladimir Hlopikov märkis Zeniidi 107:104 võiduga lõppenud kohtumise protokollis, et Itoudis oli lõpuvile järel kohtunikku füüsiliselt mõjutanud, kirjutab Sport-Express. Jutt käis just Hallikost, kellega CSKA juhendaja oli lõpuvile järel aktiivselt suhelnud.

VTB Ühisliiga juhtkond otsustas, et CSKA peatreener pääseb selle intsidendi eest hoiatusega.

"Liiga direktoraadi otsusega hoiatati CSKA korvpalliklubi meeskonna peatreener Dimitris Itoudist kohtunikuga suulisesse kontakti astumise eest, mis toimus pärast Zeniidi ja CSKA poolfinaali teist mängu," teatas VTB Ühisliiga.

Vaata Itoudise jutuajamist Hallikoga:

Halliko ei tahtnud juhtunut pikemalt kommenteerida. "Kui Venemaa press midagi kirjutab, siis kirjutab, mul ei ole siin midagi kommenteerida," sõnas kogenud vilemees Delfile. Küsimusele, mida Itoudis talle ütles, vastas Halliko: "Peale mängu ikka öeldakse vahest aitäh, seekord üritas mulle midagi rääkida, aga mingit diskussiooni ei toimunudki. Mina läksin ära riietusruumi. Ma isegi ei oska öelda, mille peale see hoiatus anti."

Üks intsident, kus Itoudis polnud kohtunike vilepartiiga rahul, oli esimese lisaaja lõpusekunditel, kui CSKA kolmepunktilises eduseisus vilistati Ivan Uhhovile viga Billy Baroni vastu, kes sai kolm vabaviset ja viis mängu teisele lisaajale. Seda intsidenti näeb mängu videos alates 2:20.00:

CSKA ja Zeniidi poolfinaalseeria kolmas mäng peetakse laupäeval Moskvas. Hetkel on seeria viigis 1:1.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid