Liverpool teenis olulise võidu kolmpäeva hilisõhtul, kui võõrsil alistati 3:0 Burnley. Liverpooli viis 43. minutil juhtima Roberto Firmino. 52. minutil suurendas eduseisu keskkaitsja Nathaniel Phillips. Phillips tegi ka kaitses suurepärase partii ning tõi ühe palli ära ka väravajoonelt. 88. minutil vormistas kohtumise lõppseisu vahetusest sekkunud Alex Oxlade-Chamberlain.

Enne viimast vooru kerkis Liverpool nüüd 66 punktiga neljandaks. Leicester City langes 66 silmaga viiendaks. Võrdsete punktide korral loetakse Inglismaal väravate vahet ning see on Liverpoolil viimase vooru eel +24 ning Leicester Cityl +20. Kolmas on Londoni Chelsea 67 punktiga.

Premier League’i viimane voor peetakse pühapäeval ehk 23. mail. Kõik kohtumised algavad kell 18.00. Chelsea läheb võõrsil vastamisi Aston Villaga, Leicester mängib kodus Tottenhamiga ning Liverpool kodus Crystal Palace’iga.