Mitmele tavapärasele põhimehele puhkust andnud Levadia eest tegid skoori Strahinja Krstevski 12., Anton Tolordava 50., Rasmus Peetson 65. ja Zakaria Beglarišvili 70. minutil.

Beglarišvili oli taaskord täpne penaltipunktilt. Sel hooajal juba seitsmenda penalti realiseerinud Beglarišvili on sel hooajal nüüd löönud Premium liigas 10 väravat ehk ta tõusis parima väravaküti pingereas liidrikohal oleva Henri Anieri (Paide Linnameeskond) kõrvale.

Teises samal ajal toimunud kohtumises teenis võidulisa FC Kuressaare, kes alistas võõrsil 2:1 Viljandi Tuleviku.

Kaimar Saag viis 58. minutil Tuleviku juhtima. Kuressaare poolelt vastasid Märten Pajunurm 68. ja Silver Alex Kelder 75. minutil.

Turniiritabelis on Levadial liidrina 28 punkti. Võidukas Kuressaare kerkis 10 punktiga seitsmendaks. Tulevik on viie punktiga eelviimane ning Pärnu neljaga viimane ehk kümnes.