Eelmisel suvel ostis ManCity 25 miljoni euro eest Valenciast ääreründaja Ferran Torrese. 21-aastane ääreründaja on esimesel Inglismaal veedetud hooajal pidanud peamiselt leppima vahetusmängija rolliga, kuid omad võimalused on talle ikkagi antud. Reede õhtul jooksis Torres algkoosseisus väljakule matšiks Newcastle Unitediga. ManCity võitis võõrsil 4:3, Torres sai kirja kolm väravat.

Torrese tabamused sündisid 42., 64. ja 66. minutil. ManCity avavärava oli löönud portugallasest äärekaitsja Joao Cancelo. Kodumeeskonna tabamuste eest hoolitsesid Emil Krafth 25., Joelinton 45.+6. penaltist ning Joe Willock 62. minutil.

Meistritiitli juba kindlustanud ManCity'l on kaks vooru enne hooaja lõppu koos 83 punkti. Newcastle on 39-ga 16. kohal.