Jalgratturite Liidu juhatusse valiti uute liikmetena üks Eesti esimesi naismaanteerattaproffe Grete Treier, sportlaskomisjoni esimees Janelle Uibokand, Aivar Uutar, Runo Ruubel ja endistest liikmetest Sander Maasing, Sulev Lipp ja Hannes Kägu.

„On suur au jätkata Liidu presidendina. Olen Eesti jalgrattaspordi tulihingeline austaja ning elan meie ratturitele igapäevaselt kaasa. Praegune rattaspordi seis on väga hea ning saame ka Liidu tasandil järjest enam kvaliteetset administratiivset tuge pakkuda. Hea meel on näha meie juhatuses kahte naist, kes on rattaspordiga tihedalt seotud. Juhatuse üks eesmärke on viimastel aastatel olnud meie naisratturid taas maailma konkurentsi tuua. Kahtlemata on ainukese eestlasest naisratturina suurtuuri etapivõidu toonud Grete Treier meile sellel teel suureks abiks ning Janelle Uibokand heaks lüliks juhatuse ja sportlaste vahel,“ sõnas Raivo Rand.

Eesti Jalgratturite Liidu uue juhatuse esimene kohtumine leiab aset juuni keskel Valgas, kus toimuvad sel aastal Eesti meistrivõistlused maanteerattasõidus.

Üldkoosolekul esitati ka EJL-i 2020. a tegevusaruanne ja raamatupidamise aastaaruanne, kuulati audiitori aruannet, kinnitati ja nimetati 2020. aasta majandusaruanne, liikmemaksude-, sisseastumismaksude määr ning tasumise tähtaeg 2022. aastaks. Ühtlasi kinnitati Liidu 2021. aasta eelarve ja arengukava perioodiks 2022-2028.