Rapla läks esimese viie minutiga 12:5 juhtima, kuid ei suutnud seejärel avaveerandil enam ühtegi punkti visata. Tarvas võitis avaveerandi 19:12. Teisel veerandil sai Rapla ründemängu käima ning võitis avapoolaja 38:35. Kolmanda veerandiga suutis Rapla kasvatada edu juba 18 punkti peale (67:49). Viimasel veerandil juba 21 punktiga kaotusseisu jäänud Tarvas suutis teha veel mängu lõpu põnevaks. Veel kümmekond sekundit enne normaalaja lõppu oli seis 79:83. Rapla siiski ei murdunud ning teenis lõpuks kolmepunktilise võidu 84:81 ja sellega kogu pronksiseeria 3:2.

Rapla resultatiivseim oli Al-Wajid Aminu, kes viskas 18 punkti ja noppis 10 lauapalli. Vennad Sven ja Tom Kaldre viskasid vastavalt 16 ja 15 punkti. Roberts Freimanis lisas 13 ja Gregor Ilves 10 punkti.

Tarva mängumees Kristaps Gluditis viskas üleplatsimehena 23 punkti. Devin Lee Harris kogus 18 punkti ja 10 lauapalli. Kolmikduublist jäi teda lahutama kaks resultatiivset söötu. Egert Haller panustas 17 punkti.