Nižni Novgorodi võidukorvi viskas Anton Astapkovitš kaks ja pool minutit enne kohtumise lõppu. Tema kahepunktivise viis võõrustajad 74:72 ette ja CSKA ei suutnud rohkem skoori teha. Armeeklubi viimasel rünnakul said kolmest proovida nii Daniel Hackett kui ka Will Clyburn, aga mõlemad eksisid.

Astapkovitš viskas võitjate kasuks 19 punkti, CSKA resultatiivseim oli 12 punktiga Ivan Uhhov. Nikita Kurbanov viskas 10 punkti ja võttis 14 lauapalli, neist 9 ründelauast.

Seeria otsustav matš peetakse laupäeval Moskvas.

Koha poolfinaalis on taganud põhiturniiri võitja Peterburi Zenit ja teiseks tulnud Krasnodari Lokomotiv-Kuban. Zenit oli veerandfinaalis 2:0 üle Permi Parmast ja Lokomotiv-Kuban lülitas mängudega 2:0 konkurentsist Moskva oblasti Himki.

Kolmanda asetusega Kaasani Unics juhib Zielona Gora vastu 1:0, teine mäng peetakse täna Poolas.